Loading...

Pensjonat Willa Sara w Karwii

Karwia to dawna osada rybacka, która z czasem stała się bardzo atrakcyjnym kurortem nadmorskim. Mimo że miejscowość jest niewielka, to posiada prawie 3-kilometrowy dostęp do morza.

Turystów przyciąga piękna szeroka piaszczysta plaża, do której przylegają malownicze sosnowe lasy. Pas wybrzeża stanowi część Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Karwia z jej niepowtarzalną plażą, pięknym lasem i dziewiczymi terenami jest fantastycznym miejscem dla wszystkich, którzy pragną aktywnie, a zarazem w spokoju odpocząć na łonie natury.

Willa SARA położona jest w spokojnym miejscu Karwii zaledwie 250 metrów od morza. W pobliżu naszego pensjonatu znajdują się sklepy spożywcze, smażalnie ryb, bary, pizzerie, kioski, przystanek autobusowy (100 m), kościół (150 m). Dla tych którzy lubią zwiedzać okolice, nie zabraknie również atrakcji. Można odwiedzić pobliskie miejscowości takie jak Jastrzębia Góra (7 km), czy Władysławowo (10 km).

Obiekt jest po całkowitym remoncie (czerwiec 2015) dzięki czemu zapewnia swoim gościom nowoczesne i komfortowe warunki wypoczynku nad Bałtykiem. Oddajemy do Państwa dyspozycji 17 komfortowych pokoi po generalnym remoncie: 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanego wypoczynku.

Karwia | pokój w pensjonacie Willa Sara
Karwia | pokój w pensjonacie Willa Sara
Karwia
Karwia | Pensjonat Willa Sara z zewnątrz

Poznaj nas

Facebook